مرکز خدمات مشتریان

ساخت اپل آیدی
خدمات مشتریان وان دیجیتال(ساخت اکانت مایکروسافت/اپل آی دی و…)

پس از گذشت چندین ماه از فعالیت گروه وان دیجیتال، به پاس قدردانی از اعتماد شما مشتریان عزیز، هم اکنون مرکز خدمات مشتریان واقع در خیابان طالقانی افتتاح گردید. در این مرکز علاوه بر دریافت خدمات نرم افزاری با تخفیف ویژه می توانید نسبت به خرید حضوری گوشی، خرید لوازم جانبی، تعمیرات نرم افزاری و … اقدام نمایید.

در ادامه توضیحاتی در مورد خدمات نرم افزاری و نرخ مصوب آن برای شما مشتریان عزیز قرار گرفته است. شایان ذکر است که خدمات نرم افزاری در این مرکز شامل (ساخت اکانت مایکروسافت،ساخت اپل آی دی،دریافت آخرین به روز رسانی،تغییر و تعویض رام و نصب اپلیکیشن و بازی) برای مشتریان قبلی با ارائه کد سفارش با 50 درصد تخفیف انجام میگردد.
(قیمت ها برای مدل های مختلف متفاوت میباشند)

ردیف خدمات نرخ مصوب برای مشتریان جدید نرخ مصوب برای مشتریان قدیمی
1

ساخت اکانت مایکروسافت/اپل آی دی و راه اندازی اولیه گوشی

رایگان رایگان
2 نصب اپلیکیشن و بازی 20000 10000
 3 دریافت آخرین به روز رسانی 25000 13000
4 تغییر و تعویض رام 60000 30000

کلیه خدمات  تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی های موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر و قطعات آن و .. نیز در این مرکز انجام می شود. با توجه به تفاوت قیمت و اجرت تعمیرات سخت افزاری، جهت اطلاع از مبلغ قطعات و اجرت تعمیر با وان دیجیتال تماس حاصل فرمایید.

در آخر امیدوار هستیم که بتوانیم آنچه که از ما توقع دارید را در این مرکز(شامل خدمات سخت افزاری و نرم افزاری) برای شما فراهم آوریم تا اعتماد شما را بیش از پیش به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های گوشی های مایکروسافت، شیائومی، بلک بری، اندرویدی و…. به دست آوریم.ساخت اکانت مایکروسافت

وان دیجیتال فروشگاهی برای خریدی امنساخت اکانت مایکروسافت

وان‌ دیجیتال یک فروشگاه اینترنتی است، که مطمئنا تفاوت‌های زیادی با سایر فروشگاههای اینترنتی دارد! در این فروشگاه علاوه بر پشتیبانی کامل شما از قبل خرید تا بعد از رسیدن محصول به دست شما، می توانید از خدمات نرم افزاری ویژه نیز بهره مند شوید. کافیست هنگام سفارش، هر آنچه که نیاز دارید را تیک بزنید تا ساعت ها در وقت خود صرفه جویی کنید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از وان دیجیتال و … میتوانید به شماره پشتیبانی ما در تلگرام پیام دهید و هر سوالی داشتید بپرسید.

شماره تلگرام پشتیبانی وان دیجیتال : 09339948116