وبـلاگـ وان دیجیتال
اطلاعیه جدید : کانن هدست واقعیت مجازی می‌سازد بیشتر شرکت‌هایی که در حال ساخت هدست‌های واقعیت مجازی هستند، از همان روند ساخت شرکت Oculus استفاده می‌کنند. حتی شرکت‌های سازنده موبایل مانند HTC و ... « مشاهده کامل

گوگل و لنوو، هر دو یک ‘e’ را دوست دارند!

دو تا از بزرگ‌ترین برندهای تجاری تکنولوژی در سطح جهان امسال لوگوی‌شان را تغییر دادند. لنوو در خرداد ماه و گوگل هم همین چند روز پیش این تغییر را به لوگوهای‌شان اعمال کردند.  هر دوی این شرکت‌ها در ...
8-1
دو تا از بزرگ‌ترین برندهای تجاری تکنولوژی در سطح جهان امسال لوگوی‌شان را تغییر دادند. لنوو در خرداد ماه و گوگل هم همین چند روز پیش این تغییر را به لوگوهای‌شان اعمال کردند.
 هر دوی این شرکت‌ها در طراحی کلمه‌ی برندشان یک ‘e’ مورب داشتند، اما پس از این نونواری، حرف ‘e’ هر دو لوگو کاملا شبیه به هم شدند. حالا زاویه‌ی اریب این حرف در هر دو کلمه دقیقه مشابه یک‌دیگر است. البته این شباهت به صورت کاملا تصادفی به وجود آمده است. اما قطعا شباهت جالبی است و اگر دو برند با یک‌دیگر همکاری کنند، هماهنگی بصری مناسبی بین برند این دو شرکت ایجاد می‌شود.
«توبیاس فرره-جونزه» (Tobias Frere-Jones) طراح این فونت درباره‌ی لوگوی جدید گوگل گفت: “امیدوارم این ‘e’ مد نشود.” دو شرکت بزرگ در زمینه‌ی تکنولوژی از آن استفاده می‌کنند و قطعا بسیاری از شرکت‌های دیگر هم خارج از عرصه‌ی تکنولوژی از آن استفاده می‌کنند. بنابراین شاید استفاده از ‘e’ به این شکل، همین حالا هم همه‌گیر شده باشد.
منبع: دیجی کالا
ارسال شده در سه شنبه 17 شهریور 1394 توسط : Ali موضوعات : بلاگ , مقالات

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
Xiaomi-logo-963x1024
})