درباره ما

فروشگاه ویندوز فون

محصولات دیجیتالی این‌روزها در زندگی همه ما حضور پر‌رنگی را دارند. مهم نیست سن شما چقدر باشد! پیر‌بودن یا جوان بودن شما نیز ملاک نیست! مهم استفاده از تکنولوژی‌های جدید است. این‌روزها همه افراد در جامعه از محصولات دیجیتالی استفاده می‌کنند. کامپیوترها، تبلت‌ها، موبایل‌ها و … به نوعی بخشی از زندگی ما شده‌اند و استفاده از ابزارهای دیجیتال، نه یک عادت بلکه یک نیاز است. 

اما در این بازار آشفته و به نوعی شرایط اقتصادی سخت همواره خرید با کیفیت مناسب و قیمت خوب یک نوع برد محسوب می‌شود. حتی اگر از نظر مالی نیز تامین باشید، خرید یک محصول با قیمت بالا ولی بی‌کیفیت باب میل شما نخواهد بود. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که یک خرید ارزان و با‌کیفیت را آن هم به صورت آنلاین تجربه کنید؟ اگر جوابتان مثبت است، پس در ادامه همراه ما باشید.فروشگاه ویندوزفون 

وان دیجیتال فروشگاهی برای خریدی امن

وان‌ دیجیتال یک فروشگاه اینترنتی است، که علاوه بر فروش تخصصی گوشی های ویندوزی، گوشی های مطرح اندرویدی و محصولات اپل را نیز عرضه میکند. به شما قول میدهیم که فروشگاه اینترنتی وان دیجیتال مطمئنا تفاوت‌های زیادی با سایر فروشگاههای اینترنتی دارد! در این فروشگاه علاوه بر پشتیبانی کامل شما از قبل خرید تا بعد از رسیدن محصول به دست شما، می توانید از خدمات نرم افزاری ویژه نیز بهره مند شوید که شامل (ساخت اکانت مایکروسافت/اپل آی دی و راه اندازی اولیه گوشی و… ) می باشند. کافیست هنگام سفارش، هر آنچه که نیاز دارید را تیک بزنید تا ساعت ها در وقت خود صرفه جویی کنید و سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن بی دردسر و بدون معطلی دریافت کنید.

به امید خدمت خرید و دیدار شما در فروشگاه وان دیجیتال و ارائه خدمات پس از فروش مطمئن و با کیفیت از طرف ما.فروشگاه ویندوز فون 

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از وان دیجیتال و … میتوانید به شماره پشتیبانی ما در تلگرام پیام دهید و هر سوالی داشتید بپرسید.

شماره تلگرام پشتیبانی وان دیجیتال : 09339948116